Касиер - аранжор

валидна до 25.10.19

Мебелна компания "ЕНИКОМ - М" търси да назначи Касиер-аранжор за търговския си обект в ж.к. "Дружба", бул."кап. Димитър Списаревски" №24.

Основни задължения:
- Извършва приемане и отчитане на пари и издаване на фактури на клиенти;
- Завежда касова книга, дневни и месечни отчети;
- Познания и опит в областта на търговията;
- Осъществява срочно, правилно и коректно обслужване на клиенти;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания към кандидатите:
- Точност, съобразителност и бързина;
- Добър изказ и комуникативност;
- Компютърна грамотност;
- Минимум една година трудов стаж на подобна позиция.

Ние предлагаме:
- адекватно възнаграждение;
- отлични условия за работа.

Очакваме енергични и позитивни хора да се присъединят към нашия страхотен екип.

За да станете част от нашия екип, изпратете Вашата автобиография и актуална снимка.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и при всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица. Можете по всяко време да упражните правата си свързани с личните Ви данни, в това число правото Ви на информираност, правото на достъп, на изменение, на ограничаване и правото да бъдете „забравени” – да бъдат изтрити личните Ви данни. Изпращайки кандидатурата си, Вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните Ви данни за целите на подбора.

Във връзка с регламент 2016/679 приехме новаПолитика за поверителност - защита на личните данни. Научи повече