Продуктов мениджър - сектор мебели

валидна до 20.10.19

Мебелна компания "ЕНИКОМ - М" търси да назначи Продуктов мениджър - сектор мебел.
Месторабота - Дружба 1, ул."Капитан Д. Списаревски" №24.

Основни задължения и отговорности:
- Следи за текущите наличности по търговските обекти;
- Прави анализи по групи стоки и доставчици;
- Организира и контролира ценовата политика на фирмата за сектор мебел;
- Договаря с доставчиците добри търговски условия;
- Поддържа постоянен контакт с доставчици във връзка със сроковете на доставките;
- Отговаря за направените поръчки от момента на заявката до излагането на стоката в  магазина;
- Дава предложения за вкарване на нови продукти;
- Подава снимки, текстове и отговаря за коректността и достоверността на подадената  информация за целите на сайта, он-лайн магазин, печатни издания, рекламни материали.

Изисквания към кандидатите:
- Минимум 5 год. стаж на ръководна длъжност в голяма международна мебелна компания;
- Владеене на английски и/или немски език;
- Задължително образование - Магистър /подходяща специалност/;
- Лидерски умения;
- Отлични комуникативни умения;
- Умения за преговори;
- Умения за работа в екип;
- Ведри, усмихнати и позитивни личности.

Нашето предложение:
- Работа в млад и сплотен екип;
- Адекватно възнаграждение;
- Възможност за кариерно развитие.

Ако желаете да станете част от нашия екип, изпратете Автобиография с актуална снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Във връзка с регламент 2016/679 приехме новаПолитика за поверителност - защита на личните данни. Научи повече