КООРДИНАТОР

валидна до 30.06.18

Мебелна компания "ЕНИКОМ - М" търси да назначи КООРДИНАТОР за търговския си обект в ж.к. "Люлин", бул."Царица Йоанна" №102

За да станете част от нашия екип,
изпращайте АВТОБИОГРАФИЯ на български език и АКТУАЛНА СНИМКА

Основни задължения:
1. Организира и координира монтажа и транспорта на стоките;
2. Осъществява организацията на монтажите и разнасянето на стоките;
3. Съставя графици за транспорт и монтаж;
4. Записва рекламации при нужда;
5. Уведомява клиентите за доставка и монтаж на закупената стока;
6. Информира клиентите за становището на фирмата по дадена рекламация и срока за нейното отстраняване;
7. Организира изпълнението на заявки за зареждане на другите магазини;
8. Осъществява срочно, правилно и коректно обслужване на клиентите;
9. Приема входящите телефонни обаждания.

Изисквания към кандидатите:
1. Точност, съобразителност и бързина;
2. Добър изказ и комуникативност;
3. Компютърна грамотност;
4. Много добри познания и ориентация в гр. София.

Очакваме енергични и позитивни хора да се присъединят към нашия страхотен екип.

Ние предлагаме:
- адекватно възнаграждение;
- отлични условия за работа.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани и обработени при условията на пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.