Специалист електронна търговия и поддръжка на електронен магазин

валидна до 30.06.19

"Мебелна компания ЕНИКОМ М търси на назначи СПЕЦИАЛИСТ ЕЛЕКТРОННА ТЪРГОВИЯ И ПОДДРЪЖКА НА ЕЛЕКТРОНЕН МАГАЗИН.

Изисквания:
    - Отлична техническа и компютърна грамотност - MS Office (Word, Excel), Internet, основни познания по Adobe Photoshop и HTML.
    - Отлични комуникационни умения.
    - Английски език на работно ниво.
    - Способност за работа в екип, в динамична работна среда.
    - Опит в областта на интернет продажбите минимум 2 години.

Отговорности:
    - Обслужване и работа с клиентите на електронния магазин – приемане и обработване на запитвания и поръчки на клиенти по телефон и имейл. Изготвяне на оферти.
    - Актуализация и поддръжка на информацията в уебсайта.
    - Работа със складова програма.
    - Изготвяне на справки и отчети за извършените продажби.
    - Работа с програмния продукт на партньорската куриерска фирма.
    - Работа с документи - фактуриране, сторниране, работа с касов апарат и касова книга.
    - Подготовка на стоката за изпращане с куриер.
    - Приемане на рекламации от клиенти на електронния магазин.

Ние предлагаме:
    - Отлични условия на труд.
    Добро стартово заплащане.
    Работа в млад и динамичен екип.

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания и тази позиция Ви дава възможност да се изявите, моля изпратете ни Вашата автобиография и актуална снимка."