РАБОТНИК ПОДДРЪЖКА СГРАДЕН ФОНД

валидна до 24.07.20

Мебелна компания ЕНИКОМ М търси да назначи Работник поддръжка сграден фонд.

Основни задължения:

1. Осигурява надеждна и безаварийна работа, правилна експлоатация и своевременен ремонт на видовете оборудване, инсталации, комуникации, машини и приспособления за които отговаря;
2. Следи за състоянието и за изправността на предоставената му техника, инструменти и материали и се грижи за тяхното правилно използване;
3. Локализира и отстранява възникнали повреди;
4. Следи работата на устройствата и съоръженията ,извършва технически прегледи и профилактика;
5. Постоянно следи за състоянието на сградите и помещенията на фирмата;
6. При възникнала необходимост за ремонт, както и при аварийна ситуация информира Управителят на магазина;
7. Извършва ремонт и поддръжка на сградния фонд и помещенията на дружеството съобразно професионалната си компетентност.

Изисквания към кандидатите:

- Опит в поддръжката на сграден фонд - обща поддръжка на сграда при ежедневна експлоатация;
- Опит и познания в областта на Електро-поддръжка и електро-монтажни дейности - сградни инсталации ;
- Четвърта квалификационна група за работа в електрически уредби с напрежение до 1kV;
- Опит и познания в областта на ВиК сградни инсталации;
- Техническо образование - с познания и/или завършени допълнителни курсове и специализация;
- Комуникативен човек, който може бързо и точно да изпълнява поставени задачи;
- Самоинициативен човек, който да набелязва сам нужните ремонти и да инициира отстраняване на проблемни точки.

Ние предлагаме:

- Динамична работа с висока степен на отговорност и самостоятелност;
- Добро заплащане;
- Отлична работна атмосфера и възможности за обучение и повишаване на квалификацията.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани и обработени при условията на пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
С подаване на своята кандидатура, лицето предоставя своето изрично и свободно съгласие, "ЕНИКОМ-М“ ООД да събира, обработва и съхранява личните му данни при спазване на разпоредбите на ЗЗЛД.