СПЕЦИАЛИСТ ЕЛЕКТРОННА ТЪРГОВИЯ И ПОДДРЪЖКА НА ЕЛЕКТРОНЕН МАГАЗИН И ФИРМЕН УЕБСАЙТ

expire date 30.06.19

Изисквания:

Отлична техническа и компютърна грамотност - MS Office (Word, Excel), Adobe (Photoshop, Pdf), Internet.

Отлични комуникационни умения.
Английски език на работно ниво.
Способност за работа в екип, в динамична работна среда.
Опит в областта на интернет продажбите 2 години.

Отговорности:

Обслужване и работа с клиентите на електронния магазин – приемане и обработване на запитвания и поръчки на клиенти по телефон и имейл. Изготвяне на оферти.
Актуализация и поддръжка на информацията в уебсайта.
Работа със складова програма.
Изготвяне на справки и отчети за извършените продажби.
Работа с програмния продукт на партньорската куриерска фирма.

Работата с документи - фактуриране, сторниране, работа с касов апарат и касова книга
Подготовка на стоката за изпращане с куриер.
Приемане на рекламации от клиенти на електронния магазин.

Компанията предлага:

Отлични условия на труд
Добро заплащане
Работа в млад и динамичен екип

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания и тази позиция Ви дава възможност да се изявите, моля изпратете ни Вашата професионална автобиография и актуална снимка.

Автобиографии без снимка няма да бъдат разглеждани. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.Уверяме Ви, че ще бъде спазена пълна конфеденциалност.

С подаване на своята кандидатура, лицето предоставя своето изрично и свободно съгласие, "ЕНИКОМ-М“ ЕООД да събира, обработва и съхранява личните му данни при спазване на разпоредбите на ЗЗЛД.