СЪТРУДНИК ОТДЕЛ РЕКЛАМАЦИИ

expire date 31.07.18

Търсим да назначим комуникативни, енергични и позитивни хора на позиция СЪТРУДНИК ОТДЕЛ РЕКЛАМАЦИИ

За да станете част от нашия екип,
изпращайте АВТОБИОГРАФИЯ на български език и АКТУАЛНА СНИМКА

Основни задължения:
- Организира приемане на Рекламации от клиентите
- Води Регистър с постъпилите такива
- Отстранява приетите Рекламации качествено и в срок
- Поддържа контакти, води кореспонденция с доставчици и клиенти
- Представлява фирмата пред контролни органи /при необходимост/
- Участва в извършването на монтажи в търговските обекти

Изисквания към кандидатите:

- добра компютърна грамотност /работа със складова програма/
- отлични комуникативни умения;
- инициативност и отзивчивост;
- организационни умения;
- справяне с конфликтни ситуации;
- опит на подобна позиция - монтажник на мебели или в отдел "Рекламации"

Ние предлагаме:
- адекватно възнаграждение;
- отлични условия за работа.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани и обработени при условията на пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

С подаване на своята кандидатура, лицето предоставя своето изрично и свободно съгласие, "ЕНИКОМ-М“ ЕООД да събира, обработва и съхранява личните му данни при спазване на разпоредбите на ЗЗЛД.